Akbük Mantolama

Akbük Mantolama

Yapıların dış cephelerinde sıklıkla gördüğümüz mantolama uygulamaları, yapıların daha korunaklı ve daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Mantolama, yeni yapılan binaların çoğunluğunda bilinçli bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Eski ve yenilenmeye ihtiyaç duyulan yapılarda ise tadilat – yenileme kapsamında tercih ediliyor. Mantolama uygulamaları işin profesyonelleri tarafından kullanıcılara öneriliyor; çünkü kullanım ömrü ve avantajları bakımından diğer dış cephe uygulamalarından daha işlevsel çözümler sunuyor. Mantolamanın en büyük avantajı estetik görünümü değil izolasyon desteği sağlamasıdır. İzolasyon ihtiyacını belli oranda karşılayan mantolama; yapıların sıcak ve soğuk akışını kontrol ediyor, enerji tasarrufu sağlıyor. Firmamızın donanımlı ekibi mantolama çalışmalarında renk ve desen seçenekleri sunarak çok yönlü, kaliteli çözümler üretiyor. Mantolama yaptırmak isteyen fakat konu ile ilgili yetersiz bilgiye sahip olanlar firmamızın rehberliğinde başarılı mantolama çalışmaları yaptırabiliyor.

Mantolama Modelleri ve Renkleri

Mantolama uygulamaları dört cepheyi esas alıyor. Bazı durumlarda yapının izolasyon gereksinimi farklılık gösterdiğinden cephe sayısı üç, iki bir şeklinde değişebiliyor. Mantolamada model ve renk çeşitliliği bulunuyor. Ev, ofis, apartman ve sitelerin dış cephesine yapılan mantolama, uygulama yapılmadan önce dijital ortamda kullanıcılara ön izleme yapma şansı veriyor. Bilgisayar ortamında gözlenen uygulama, beğenilmesi halinde aynen yapıya uygulanıyor. Peki, mantolamada en popüler renkler nelerdir? Hasat sarısı, deniz kabuğu, kar beyazı, kum, çikolata, Karaib kahvesi, Patara, Ürgüp, sis beyazı, çöl beyazı, Bahama beyazı, fırtına grisi, deniz mavisi, lal, tuğla, yalı pembesi, okaliptüs, yosun yeşili, Sümela, Tibet, Bitter gibi renkler mantolamada en sevilen ve yapıya şıklık kazandıran modern renk koleksiyonunu oluşturuyor.

Mantolama Fiyatları

Mantolama maliyetleri uygulamanın içeriğine göre değişiyor. Cephe sayısı, kat sayısı, metrekare ölçüsü, balkon tipleri (Fransız, açık), malzeme türü, malzeme kapasitesi, işçilik maliyeti mantolama fiyatlarını etkiliyor. Ancak belirtmekte fayda var; mantolama fiyatları teklif şeklinde sunuluyor ve her müşteriye özel hazırlanıyor. Spesifik bir fiyat vermek yanıltıcı olur. Varna Yapı olarak mantolama hizmetiyle ilgili kapsamlı bilgi alışverişi ve hesaplama sonucunda en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. Bu konuda net bir fiyat almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?