Dış Cephe Uygulamaları

Dış Cephe Uygulamaları

Ev, ofis, apartman, site gibi çalışma ve yaşam alanlarında boya – mantolama benzeri dış cephe uygulamaları ile daha estetik görünüyor. Yenilikçi yaklaşım kapsamında öne çıkan bu uygulamalar, tadilat ve yenilemede görüntüyü değiştiren belirleyici unsurlar arasında. Dış cephenin yenilenmesine karar verildiğinde yenilikçi yöntemler ortaya çıkıyor. Örneğin, dış cephe rengi seçilemediğinde sanal boya uygulamaları ile dijital ortamda yapının ne renk olacağına karar verilebiliyor. Varna Yapı ile her şey pratik bir sistemde çözüme ulaşıyor. Boya, mantolama, izolasyon, dekoratif söve uygulamaları ile yaşadığınız ya da çalıştığınız yapıyı yenileyebilirsiniz. Peki, dış cephe uygulamaları neler? İşte detaylar;

Dekoratif Söve

Dekoratif söve, görmeye aşina olduğumuz fakat isim olarak henüz bilinmeyen bir yapı uygulamasıdır. Pencere ve kapı kenarlarında uygulanan, dekoratif görüntüsüyle dikkat çeken çalışmalara söve deniliyor. Dekoratif söve hem estetik hem de ses – ısı yalıtımı özelliği gösteren şık bir yapı uygulaması olup yenilikçi bir çalışma ürünüdür.

Mantolama

Yapıların maddi – manevi değerini artıran mantolama, iyi bir işçilikle tamamlandığında yepyeni bir görüntü kazandırıyor. Varna Yapı’nın geniş vizyonu ile mantolama çalışmaları uzun yıllar estetiğini kaybetmeden kullanılıyor. Müşteriye özel çözümler sunan Var Yapı, mantolamada yenilikçi bir kalite sunuyor.

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı başta olmak üzere ses, çatı, su, teras yalıtımı yaşam alanlarının kalitesini artırıyor. Isı yalıtımı, dış cephe uygulamaları arasında elzem bir öneme sahip. Yalıtım yapılan bir yapı yüksek enerji tasarrufu sunar, iç mekân konforunu artırır.

Cephe Boyası

Ev, ofis, villa, apartman ve site bakımında dış cephe boyası yeniliği destekliyor. Gelişmiş renk kartelası ve teknolojisi sayesinde istenilen renk elde edilebiliyor. Varna Yapı, dış cephe boyası taleplerinde sanal boyama uygulamaları ile müşterilere ön izleme fırsatı sunuyor.

Dış Cephe Uygulamalarında Varna Yapı Farkı

Varna Yapı, sektörün yenilikçisi bir isim olarak eski – yeni tüm yapılarda gelişmiş bir bakış açısıyla hizmet veriyor. Dış cephe uygulamalarında farkını gösteren Varna Yapı, memnuniyet odağında adım atıyor, müşteriye özel çözümleriyle özgün hizmetler veriyor. Boya, yalıtım, mantolama, tadilat, onarım, çatı sistemleri Varna Yapı’nın donanımlı ekibiyle tam zamanında çözüme kavuşturuluyor. Dış cephe uygulaması yaptırmadan önce seçeneklerinizin neler olduğunu görmek, fiyat hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?