Sık Sorulan Sorular - Akbük Tadilat - Aydın Tadilat - Aydın Tadilat Dekorasyon - Akbük Tadilatcı - Aydın Komple Ev Tadilatı

Tadilat çalışmalarında fiyatı belirleyen en önemli faktör kaliteli işçiliktir. Kalitesiz işçilik ne yazık ki kullanılan en kaliteli malzemelerin bile kötü görünmesine ve sorunlar oluşmasına sebeb verebilmektedir. Bu yüzden Akbük Tadilat ve Dekorasyon Konusunda uzman olan ustalarıyla tadilat işlerinizin kısa sürede, zamanında ve ekonomik olarak gerçekleştirilmesinde önemli rol oynarlar. Çünkü Biliyoruz ki! sizin vaktinizde en az bizim vaktimiz kadar değerli.

Tadilat yapılıcak Villa/ evin, İşyerinin ücretsiz keşif hizmetimiz için bizleri arayarak yapılacak tadilat çalışması hakkında bilgi edinebilirsiniz, A-Z ye kadar Anahtar Teslim tadilat Dekorasyon da Yapılması gereken işleri birlikte planlayabiliriz ve Projenlendirebiliriz.

Komple tadilat hizmetimizde fayanscı, parkeci, mobilya, boyacı ayrı ayrı kurum ve şahışlarla çalışmanın zorluklarını yaşamazsınız. Akbük Tadilat ve Dekorasyon ekibi ve ustaları yüzlerce başarılı tadilat ve dekorasyon projesinden aldıkları deneyimle size en kısa zamanda en ekonomik çözümü tek bir elden sunarlar.

 • Ayrı ayrı ustalar, Farklı Farklı yerde iş alan sonrada işleri karıştıran ustalar ve farklı,farklı  şirketlerle çalışmazsınız. 
 • Projeniz tek bir elden profesyoneller tarafından yönetilir.
 • Zaman ve para tassarufu yapmanızı sağlar.
 • Sizinde Zamanınız en az bizim ki  kadar değerlidir.

Akbük Tadilat  Dekorasyon öncelikle genel merkezinin olduğu Akbük bölgesinde olmak üzere tüm Didim'de tadilat, dekorasyon projeleri gerçekleştirmekteyiz.

Didim İlçesinin Tüm Mahallelerin'de

Akbük, Ak-Yeniköy, Akköy, Altınkum, Balat, Batıköy, Çamlık, Cumhuriyet, Denizköy, Efeler, Fevzipaşa, Hisar, Mavişehir, Mersindere, Yalıköy, Akbük Tadilat ve Dekorasyon olarak hizmet vermekteyiz.


Ev, Ofis veya Otel Dekorasyonu ve tadilat projeleri dikkat ve titizlik gerektirir. Konut ve işyeri tadilatlarında pratik ve ucuz yöntemler tercih edildiğinde bu titizlilik gözetilmememkte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğundan size maliyetleri çok daha fazla olmaktadır.

İyi bir usta işin başında sizinle her detayı konuşur ve anlaşır.

İyi bir ustada kendisine lazım olacak bütün malzemeler bulunur.

İyi bir usta ” SANATÇI ” kimliğini ön plana çıkarır.İşini severek ve özenerek yapar.Sizi sizden daha fazla düşünür.

İyi bir usta en kalitesiz malzemeden bile en mükemmel iş çıkarabilir.

İyi bir usta işten kaçmaz. Sizin makul isteklerinizi yerine getirir ek bir maliyet çıkarmaz.

İyi bir usta devamlı öğrenme çabasındadır.Körü körüne bildiklerine bağlanmaz. Hep öğrenme azmindedir.

İyi bir usta doğaya ve insana saygılıdır.

İyi bir usta temiz çalışır, Pisliklerini kendisi temizler, Evinizi batırmaz, Eşyalarınıza zarar vermez.

İyi ve güvenilir bir usta sizden izinsiz ev eşyalarını,buzdolabını vs…kesinlikle kullanmaz.

İyi bir ustanın da sanırım  piyasanın biraz üstünde ücret istemeye hakkı vardır.

İşte bu saydığımız özelliklderin Tamamı Bizim ekibimizde mevcuttur.

AKBÜK TADİLAT olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden Teşekkür ederiz. 

Sizin vaktinizde bizi ki  kadar değerlidir.

Tadilat projelerinde, sıkılıkla ana iki aşamada planlanır.Yıkım ve onarım gerektiren çalışmalar listelenmeli, dekorasyon çalışmaları ise ikinci aşama olarak planlanlanmalıdır. Ev dekorasyonu ve tadilat işlemlerinde iş planlaması size nakit ve vakit kazandıracaktır. O yüzden iş proje planınız ve hedefiniz ne kadar detaylı olursa vakitte nakitte sizin olacak. Konut ya da işyeriniz kullanışlı, yaşanılabilir yer olacaktır hem de uzun ömürlü ve kaliteli bir hale getirebiliceksiniz.

Çünkü sizin vaktinizde en az bizim ki kadar değerlidir.

Konut içerisinde yıkılmasını istediğiniz duvar, kapatmak istediğiniz balkon olabilir. Salonunuz ve mutfağınız bitişik ve ikisi de küçük ve kullanışsız. Arada ki duvarı kemer şeklinde yıkarak açık mutfak bir eve sahip olabilirsiniz. Artık mutfağınız ve salonunuz gözünüze küçük görünmeyecek daha aydınlık bir ortama kavuşmuş olacaksınız. Yatak odanız küçük ve üstelik hiç kullanmadığınız bir balkona sahip aradaki duvarı kaldırıp, balkonu PVC pencere ile kapatarak büyük ve kullanışlı yatak odasına kavuşabilirsiniz. Konut içerisinde taşıyıcı kolonlara zarar vermemek kaydı ile ufak yıkım ve onarımlar yapmanız mümkün. Bu tamamı ile sizin evinizden ne istediğinize, nasıl rahat ve huzurlu bir yaşam alanı oluşturmak istediğinize bağlıdır.

Komple tadilat hizmetinde genellikle izlenilen sıralama şu şekildedir

 • Yıkım ve Onarım işleri
 • Pencere ve Kapı Doğramaları imalatları başlar,
 • Mutfak, Banyo Dolapları ve Vestiyer İmalatları başlar,
 • Banyo ıslak zemin ve elektrik-su tesisatı,
 • Mutfak ıslak zemin ve elektrik-su tesisatı,
 • Elektrik Tesisatı
 • Zemin döşemeleri
 • Banyo-Wc Duvar ve zemin fayansları
 • Çatı İzolasyonu 
 • İç Cephe Boya işleri
 • Dış Cephe Boya işleri 
 • Montaj ve Dekorasyon
 • Tabii bunlar Projeden Projeye Farklılık arzetmektedir.
 • Çünkü sizin vaktinizde en az bizim ki kadar değerlidir.

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?