Blog - Akbük Tadilat - Aydın Tadilat - Aydın Tadilat Dekorasyon - Aydın Komple Ev Tadilatı
News Photo

Akbük Çelik Kapı

Giriş kapıları, herhangi bir evin en önemli özelliklerinden biridir. Hem güzel hem de güçlü olmaları gerekiyor. Eviniz ile dışarısı arasındaki son savunma hattıdırlar. Çelik giriş kapıları mükemmel bir seçenektir çünkü harika görünürler ve mükemmel koruma sağlarlar.

Çelik giriş kapıları, diğer giriş kapılarının sunamayacağı birçok avantaja sahiptir.

Giriş kapınız, evinizdeki diğer herhangi bir kapıya kıyasla en fazla trafik ve aşınma ve yıpranma yaşar, bu nedenle çok dayanıklı olması çok önemlidir.

Çelik giriş kapılarının diğer kapı malzemelerine göre kazandığı bir diğer kategori dayanıklılıktır. Çelik, mevcut en güçlü malzemelerden biridir, bu nedenle ondan yapılan giriş kapılarının neden en dayanıklı olduğu şaşırtıcı değildir.

Çelik ön kapılar genellikle 20-26 kalibre çelikten yapılır ve asla çatlamaz, bükülmez veya çürümez, uzun ömürlü dayanıklılık sağlar.

Yüksek mukavemetli, 20 ölçülü çelikten imal edilen kapılarımız size standart bir 24 ayar kapıdan %49 daha fazla galvaniz tavlı çelik sağlar.

Çelik giriş kapıları ev sahipleri için mükemmeldir çünkü yağmur, rüzgâr ve kar gibi unsurlara karşı mücadele söz konusu olduğunda en yüksek toleransa sahiptirler.

Çelik giriş kapılarının temel avantajlarını gözden geçireceğiz, böylece giriş kapınızı değiştirirken neye bakmanız gerektiğini bilirsiniz.

Enerji verimliliği, dış kapıların en önemli faktörlerinden biri değilse de. Giriş kapınız enerji verimli değilse, ev sahibi olarak baş ağrısından başka bir şey yaşamayacaksınız.

Enerji tasarruflu bir ön kapınızın olmaması size aylık enerji faturalarına mal olur. Dışarıdaki hava evinize girmeye devam edeceğinden, evinizi rahat bir sıcaklıkta tutmak için sizi ısıtma veya soğutma cihazlarınıza daha fazla güvenmeye zorlar.

Çelik giriş kapıları son derece enerji verimlidir. Yalıtımı en üst düzeye çıkarmak için bilgisayar destekli bir işlemle doldurulmuş köpüklerdir. Çelik giriş kapıları, enerji verimliliğinin yanı sıra yapısal bütünlüğü artırmak için termal yapıştırıcılarla da inşa edilir.

Çelik kapılar asla bükülmeyeceği veya çürümeyeceği için ahşap kapılardan daha iyi unsurları evinizin dışında tutabilirler.

 • Güç Güvenliği Getiriyor

Çelik giriş kapıları son derece dayanıklıdır ve bu da onları çok güçlü kılar. Güçle birlikte gelen nedir? Güvenlik.

En büyük endişeniz güvenlik ve koruma ise, çelik bir giriş kapısı sizin için en iyi seçenektir. Çelik bir ön kapı ile evinizin giriş yolunuzdan içeri girmeye çalışan davetsiz misafirlerden iyi korunacağını bilerek içiniz rahat olacak.

 • Çelik Giriş Kapıları Çok Az Bakım Gerektirir

Ön kapınıza sürekli bakma konusunda endişelenmek istemiyorsanız, çelik gitmenin yoludur. Ahşap gibi diğer malzemeler, kapının iyi görünmesini ve olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için rutin bakım gerektirir.

Çelik giriş kapıları, dayak atmak ve her şeyin içinde bozulmadan kalmak için tasarlanmıştır. Birkaç mevsimde bir kapınızı yeniden boyamak, lekelemek veya onarmak zorunda kalmayarak zamandan ve paradan tasarruf edeceksiniz.

 • Çelik Giriş Kapıları Uygun Maliyetlidir

Çelik giriş kapılarının harika görünümlü, ultra dayanıklı, enerji tasarruflu olduğunu ve çok az bakım gerektirdiğini biliyorsunuz. Tüm bu faktörler, herhangi bir ev geliştirme projesinin en önemli özelliklerinden birine katkıda bulunur maliyet etkinliği.

Çelik giriş kapıları çok uygun maliyetlidir. Ahşap kapılardan daha ucuzdurlar ve yıllarca onlara bakmak zorunda kalmazsınız.

Çelik giriş kapıları ile en fazla faydayı ve en az dezavantajı elde edersiniz.

 • Çelik Ön Kapıların Artıları ve Eksileri

Güvenlik söz konusu olduğunda, evin çelik ön kapılarının görünümü ve enerji verimliliği birçok avantajın yanı sıra dezavantajlara sahiptir. Kaliteli bir dış kapı, çeşitli ebat, form ve renklerde olabilir. Ön kapılar için en popüler malzemeler ahşap, çelik ve fiberglastır ve bu konuda en güçlüsü olan çelik olarak ele alacağız.

Artıları:

 • Mevcut maliyet
 • Harika koruma
 • Zarif ve zengin görünüyor
 • Dayanıklılıkta diğer kapı malzemelerine karşı kazanın
 • Yağmura, rüzgâra ve kara karşı dayanıklıdır
 • Verimli enerji
 • Fazla bakım gerektirmez.

Metal kapıların çok yönlülük açısından diğer dış kapı türlerine göre birçok faydası vardır. Piyasada bulunan en dayanıklı malzemedir ve bu nedenle günümüzde çelik giriş kapıları oldukça popülerdir.

Çelikten yapılmış ön kapılar, yıllarca kaliteyi garanti eder ve asla çatlamaz, bükülmez veya çürümez.

Eksileri

 • Kolayca çizilebilir veya çökebilir
 • Sıcağı ve soğuğu emer.
 • Zaman içinde paslanacak.

 

 • Akbük tadilat olarak çelik kapılarınızı biz takalım.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?