Akbük Tadilat Dış Cephe Firmaları
News Photo

Akbük Tadilat Dış Cephe Firmaları

Bakımlı ve sağlıklı binalar için yola çıkan firmamız da dış cephe ısı yatılım hizmetleri konusunda hizmet verilmektedir. Isı yalıtımı açısından da kanıtlanmış olarak faydası görülen dış cephe artık günümüzde binaların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışıyla evlerinize ekonomi ve bakım getirmekteyiz.

Dış Cephe Yalıtım Uygulaması Nasıl Yapılır?

Dış cephe uygulaması başlangıcında öncelikle yapılması gereken yüzeyin sağlam ve işleme uygun olup olmadığı konusudur. Firmamız bu konuda dış cephe firmaları içerisinde en çok titizlik gösteren firmalar arasında olup işlem sonrası yaşanacak sıkıntıların baştan önlemini almaktadır. Şayet yapı yeni ise dış yüzey basınçlı su yarımıyla temizlenir. Eski bir yapı ise de tüm yapı üzerinde bulunan kir, toz, harç, yağ gibi tüm kalıntıların temizlenmesi ile işle başlanır.

Dış Cephe Subasman Profili Nedir?

Zeminde oluşabilecek rutubet, oluşabilecek bir darbe ile yapının dış yüzeyinin hasarının etkisinden korunması amacıyla yapılan yerden 30 cm üstte ve bina çevresini sarması üzerine yapılan işleme subasman profili denir. Sistem yapısı ve binaya göre değişiklik gösteren profil ölçüsü alınmak suretiyle yapıya en uygun profil yerleştirilir. Profiller yüzeye en uygun tespit elemanları ile sabitlenmelidir. Köşe noktaları 45 derecelik açı ile uçlar arası 1 mm mesafe ile sabitlenir. Böylelikle dış cephe firmaları bina dış cephesini koruma altına almış olurlar.

Dış Cephe Isı Yalıtım Levhası Yapıştırılması

Yüzeye göre levha yapıştırma harcı ya da şerit yöntemi olmak üzere iki şekilde levha yapıştırma gerçekleştirilir. Sıs yalıtım levhaları uzun kenarı yatay olacak biçimde ayarlanır. Burada dikkat edilmesi gereken ise yapıştırma harcının levhalar arası boşluklara sızmamasıdır. Firma olarak profesyonel kadromuzla yapılan işin titizliğinin bilincinde olarak hizmet sunmaktayız. Yapılan işlem uzun yıllar boyu sizlere yalıtım ve görsel kullanım avantajı sağlayacağından dış cephe firmaları arasından deneyimli personellerimizden destek alabilirsiniz.

Dış Cephe Fiyatları Pahalı mı?

Öncelikle firmamız tarafından hangi yüzeye uygulanacağının bilinmesi gerekmektedir. Sonrasında istenen işlemler doğrultusunda ve binanın hacmine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Pek çok firmanın aktif olarak faaliyet gösterdiği dış cephe yapımında deneyimli kadromuzla uzun yıllar kaliteli kullanım sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu bakış açısıyla kurumsal bir firma olma yolunda ilerlemekteyiz.

Fiyat konusunda detaylı bilgi için iletişim numaralarımızda sizlere özel hizmet sunan deneyimli müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Bina üzerinde bulunan kapı, pencere gibi açıklıklar işlenirken yapı levhalarının köşeye bütün olarak konulması gerekmektedir. Dış cephe uygulaması deneyim ve kurumsallık gerektirir. Bu nedenle firma seçimi yaparken titiz davranmakta yarar vardır.

Dış Cephe Yapımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

- Burada öncelikli olarak binanın nem oranı dikkate alınmalıdır. Nem giderek artan bir seyir izliyor ise mekanik koruma ve nem önleme işlemlerinin uygulamaya konulması gereklidir.
- Isı yalıtım levhalarının uygulama sırasında uzun süre dış hava koşullarına maruz bırakılmaması ve kapalı olarak bekletilmesi gerekmektedir.
- Dış cephe için kurulacak iskele rahat uygulamaya olanak sağlamalıdır.
- Çok sıcak havada direk güneşle yahut çok rüzgarlı bir havada fazla rüzgarla temas ettirilmemesinde yarar vardır.
- Subasman katmanı oluşturulurken çelik hasır donatı ile güçlendirilmiş mekanik ve etkili darbelere karşı dayanıklı olmasına özen gösterilmesi gerekir.

En İyi Dış Cephe Firmaları Hangileridir?

Kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan bir dış cephe firmaları ile çalışmak önemlidir. Yapılan işlemin uzun yıllar kullanılacağı yapılara tasarruf getireceği hesap edilerek firma seçimi yapılmalıdır. Kullanılan malzeme içeriği sorulmalı ve işçilik örnekleri gözden geçirilmelidir. Firma olarak deneyimli personellerimizle tüm bu olanakları hizmetinize sunmaktayız.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?