Blog - Akbük Tadilat - Aydın Tadilat - Aydın Tadilat Dekorasyon - Aydın Komple Ev Tadilatı
News Photo

Akbük Tadilat Ve Dekorasyon Yapılarınıza Değer Katar

Sıkça karıştırılan iki kavramdır " Tadilat " ve " Dekorasyon ". Varna Yapı olarak her iki alanda da, yani tadilat dekorasyon ve diğer alanlarda siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Varna Yapı Hakkında

Varna Yapı 1996 yılında inşaat sektörüne adım atan bir firma olarak o tarihten bugüne kadar son derece başarılı işlere imza atarak kendini ispatlamıştır.

Varna Yapı olarak, mimar, inşaat uzmanları ve site yönetimlerine tecrübe ve teknik donanımımızla, alandaki yetkinliğimizle kapsamlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Her zaman için müşteri memnuniyetini ilke edinerek yol almayı hedefledik.

Varna Yapıya başvuran müşterimizin çözüm ortağı olmak amacında olduğumuz için sorunlarını tespit ederek beklentilerini de öğrendikten sonra işbirliği içerisinde en uygun çözümü en uygun maliyetle sunmayı hedefleriz.

Varna Yapı olarak samimiyet ana düsturumuzdur. Bizlere onlıne ulaşabileceğiniz gibi, telefonla da erişebilirsiniz. Varna Yapı olarak her alanda, ister şantiyede olsun ister ofiste her zaman kapsamlı ve aydınlatıcı bilgi vermeyi benimsemiş bir anlayışa sahip bulunmaktayız.

Varna Yapı sorumluluk bilinci içerisinde hareket eden kurumsal bir şirkettir. Hedefi ve vizyonu her zaman daha iyisini yapmak olmuştur. Varna Yapı, alanında sektörün lider markası olmayı hedeflemektedir.

Tadilat Ve Dekorasyon Nedir?

Sıkça karıştırılan tadilat dekorasyon kavramlarından " tadilat" kısaca şöyle tanımlanabilir; daha önce kullanılmış ve kullanım ömrünü tamamlamış ya da tamamlamaya yakın olan yapıların değiştirilmesi, iyileştirilmesi işlemlerinin tamamına verilen isimdir.

Ekorasyon ise bambaşka bir amaca hizmet eder. Dekorasyonda amaç, yapının durumuna estetik kazandırmaktadır. Yapıya estetik yönden yapılan işlemlerin tamamına da dekorasyon işlemi adı verilir.

Var Yapı olarak hem tadilat hem de dekorasyon konusunda yani tadilat dekorasyon alanlarında müşterilerimize son derece kaliteli hizmet sunmaktayız.

Varna Yapı Olarak Hizmet Alanlarımız

Varna Yapı olarak hizmet verdiğimiz alanları kısaca şöyle sıralamak gerekirse Dış Cephe uygulamalarımız: İş güvenliği, ısı yalıtım sistemleri, izolasyon, boya, dekorasyon, enerji kimlik belgesi olarak ana başlıklar altında toplanabilir.

Tasarım Ve Uygulamalara bakılınca: Fuga, söve, köşe taşı, sütun, kat silmesi, küpeşte, harpuşta, taş kaplama uygulamaları, mantolama renkleri, ısı yalıtım levhalarının döşenmesi, yüzeylerin teşhis edilmesi ve hazırlanması dış cephe yalıtım sistemleri.

Hizmetlerimizi iki genel başlık altında toplayabilmek mümkündür. Bunlar:

- Renovasyon Grubu
- Şantiye Grubu

Varna Yapı' nın Tadilat Ve Dekorasyon İşlerindeki Başarısı

Kuruluşundan ve bu sektördeki faaliyetinden bu yana sayısız işe imza atmış bulunan Varna Yapı' nın referanslarını web sitemize girerek ayrıntılı biçimde inceleyebilirsiniz.

Gerçekten de gerek tadilat gerekse dekorasyon amaçlı çok sayıda uygulama yaparak müşterilerimizden olumlu geri dönüşler ve takdir almış bulunmaktayız.

Varna Yapı olarak bu uygulamalar için hem teknik alt yapı yeterliliğimiz hem yetkinliğimiz hem de sayısız uygulamalar nedeniyle referanslarımız bulunmaktadır. İşimize yaklaşımımız ve çözüm ortağı olarak müşterilerimizin beklentileriniz azami derecede karşılamak hedefimiz bize bu başarıya ulaştırmaktadır.

- Sadece bir kaç referansı vermek gerekirse:
- Kartal Yeni Aykent sitesi Uygulamamız: İç cephe boya, bodrum kat tavan izolasyonu, dış cephe izolasyonu
- Göztepe Aktunç Sitesi: Dış cephe izolasyonu, iç cephe boya, bodrum kat tavan izolasyonu uygulamaları
- Dragos Sitesi: İç cephe boya, bodrum kat tavan izolasyonu, dış cephe izolasyonu
- Ataşehir' de Uphillcourt Uygulamamız

www.akbuktadilat.com.tr/ Web Sitesi Üzerinden Hizmetlerimizi İnceleyebilirsiniz

Akbük Tadilat olarak teknolojik gelişmeleri ve tüketici eğilimlerini yakından takip etmekteyiz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin bizlere onlıne olarak da ulaşabilmeniz için www.akbuktadilat.com.tr web sitemiz üzerinden ulaşılabilir olmayı benimsedik.

Her türlü sorunuzu bu web sitemiz üzerinden bize iletebilirsiniz. Sizlerin sorunlarına en doğru çözümleri sunmaya ve uygulamaya talip olduğumuzu vurgulamak isteriz.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?