Akbük Tadilat En Kaliteli Boya Markaları
News Photo

Akbük Tadilat En Kaliteli Boya Markaları

Boya yaptırılacağı vakit, öncelikli olarak düşünülmesi gereken konulardan biri boya markası çeşididir. Boya piyasasında çok sayıda marka bulunmakta; bunlar arasından kaliteli ve dayanıklıyı seçebilmek meseledir. Bunun yanında sunmuş olduğu renk seçeneklerinin de yeterince tatmin edici olması gerekir. Aksi takdirde, boya konusunda estetik ve hoş bir görünüme kavuşmak çok zor bir durum haline gelir. Boya yapılacağı vakit, öncelikli karar verilmesi gereken konulardan biri az önce bahsedildiği gibi marka olmakta diğeri de haliyle yapılacak olan boyanın rengi olmaktadır. Renk alternatifini geniş sunabilen markalar, her zaman ön plana çıkmaktadır. Piyasada farklı renk alternatiflerini dayanıklı ve güvenilir bir şekilde sunan kaliteli boya markaları şu maddeler halinde sıralanabilir:

  • Dyo: Yaşar Holding bünyesinde 1926 yılında kurulmuş olan bir boya markası olan Dyo, çok geniş yelpazeli ürün alternatifine sahiptir. Ayrıca sektörel ve teknik gelişmeler doğrultusunda her geçen gün artan bir ivmeyle yeni ürünler keşfetme telaşı da taşımaktadır. Bu da ona kendi alanında hatırı sayılır ödüller kazandırmıştır. Aynı zamanda, kaliteye ve sertifikasyona gereken özeni göstermektedir.
  • Filli Boya: 1988 yılında sektöre merhaba diyen Filli Boya, marka yatırımına çok önem vermiş ve her geçen gün yükselişini sürdürmüştür. Boya sektöründe tecrübeli yabancı firmalarla iş birliği de yapan marka; kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi bir firmadır.
  • Marshall: 1954 yılından beri hizmet veren ve boya sektöründe oldukça tutulur bir marka olan Marshall, 1998 yılında Hollanda markası Akzo Nobel’e satılmıştır. Marshall boya, yaygın kullanım alanına sahip bir markadır ve yenilikçi ürünleri piyasaya sürmesiyle bilinir. Renk alternatifi açısından oldukça gelişmiş bir markadır.
  • Polisan: 1985 yılında kurulan Polisan, globalleşme yolunda emin adımlarla ilerlemekte; inovasyon ve dijitalleşmeyi tüm iş yapış şeklinin ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi hedeflemektedir. Polisan boyalar, geniş renk skalası ile her evin dekorasyonuna anında uyum sağlamakta ve eve bambaşka bir görünüm kazandırmaktadır.
  • Jotun: Norveçli bir boya firması olan Jotun Boya, 1986 yılından beri Türk piyasasında boy göstermeye başlamıştır. Farklı iklim koşullarında uzun dönemli koruma sağlayan boya alternatifleri sunmaktadır.


Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?