Akbük Tadilat Boya Seçenekleri
News Photo

Akbük Tadilat Boya Seçenekleri

Boya denilince birbirinden farklı renkler akla gelmekte; bu renkler açısından çok sayıda alternatif sunan boya markaları ön plana çıkmaktadır. Buna ek olarak boya faaliyeti düşünüldüğünde çeşitlilik kadar kalite ve dayanıklılık da akla gelmektedir. Tüm tamiratların tamamlanması ve kusurların giderilmesinden sonra yapılması gereken işlem astar boyasıdır. Astar boya için pek çok boya alternatifi bulunmaktadır. Bunların arasından son kat boya markasına ve rengine uyumlu birinin seçimi oldukça mühimdir. Astar boya tüm cepheye uygulandıktan sonra kuruması beklenmelidir. Ardından kuruma bitince sıra son kat boyama işine gelir. Boya renkleri için boya markalarının kataloglarından seçim yapılmaktadır. Yapılacak olan rengin estetik görünümünün yanında boya markasının sunmuş olduğu kalite ve dayanıklılık da yeteri kadar önemsenmelidir.

En Güzel Boya Seçenekleri

Duvar rengi denilip geçilmemelidir. Çünkü doğru seçilen ve renk trendlerine uygun bir duvar rengi, boyanılan mekanı veya binayı bir anda fark edilir bir kalitede yapıya dönüştürür. Bu durum, içinde bulunulan mekanın doğru ve düzgün bir biçimde yansıtılabilmesi adına son derece önemli bir mevzudur.

İç cephe boya renkleri, ev dekorasyonunda fazlasıyla önem taşıyan hatta en önem verilen konulardan bir tanesidir. En fazla tutulan duvar boya renkleri arasında çakıl taşı, kum beji, bebe mavisi, şampanya rengi olsa da son yıllarda daha değişik renk arayışları içine girildiği gözlemlenmektedir. En güzel boya seçeneklerinden bazılarını şu maddeler halinde sıralayabiliriz:

  • En çok boyanan duvar renkleri arasında bulunan açık krem rengi duvar boyası, evlere ferahlık katmaktadır.
  • Çakıl taşı renkleri, uygun dekorasyon sayesinde eve bambaşka bir hava kazandırır.
  • Diğer bir tutulan renk pastel pembedir.
  • Su yeşili duvar boyası rengi, tüm mobilya renkleriyle uyumlu bir hava oluşturduğundan çok fazla tercih edilmektedir.
  • Koyu gri duvar boyası rengi, açık renk tonlarına sahip dekorasyonlarla çok iyi bir uyum yakalamaktadır.
  • Sarı duvar rengi boyası da çok tutulan boya renkleri arasındadır.
  • Mavinin değişik tonları da oldukça fazla tutulur.


Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?