Akbük Tadilat Duvar Boyası Teknikleri
News Photo

Akbük Tadilat Duvar Boyası Teknikleri

Duvar boyası tasarımı eskiyebilir ya da tasarımın modası geçmiş olabilir. Günümüzde modern boyama teknikleriyle alternatif pek çok fikirle ve ekstra bir dekorla odanın görünümü tamamen değiştirilebilir. Yani yeni tekniklerin uygulanması ve farklı dekor alternatiflerinin değerlendirilmesiyle bambaşka bir oda havası yakalanmış olur. Dalmaçyalı Capatect Yetki̇li̇ Uygulama Bayi̇ sayesinde bu hava kolay bir şekilde yakalanılabilir.

Duvar Boyası Teknikleri

Modern duvar boyası tekniklerini saymak gerekirse şu maddeler halinde sıralayabiliriz:

  • Kalıplar

Duvar kalıpları, boş kısımları doldurmak için kolay ve basit bir yoldur. Herhangi bir boya ustası olmadan gerçekleştirilebilecek bir durumdur. Yapılması gereken tek eylem, zevke uygun tasarımların duvarlar için seçilmesi olacaktır.

  • Çoklu Renkler

Klasik rengarenk duvar boyası deseni, oda tasarımına anında hareket getirecektir. Diğer tüm odalarda tercih edilebildiği gibi mutfakta da kullanılabilir. Daha sofistike bir görünüm elde etmek için ince kontrastlarla duvar boyası seçilir veya daha canlı ve çağdaş bir duygu için kalın tonlarda daha yüksek kontrastlar tercih edilir.

  • Çizgili

Çizgiler, yaşam alanlarının tarz bir biçimde görünmesini sağlar ve hiçbir zaman demode olarak görülmez. Çizgileri birleştirmenin sınırsız yöntemi vardır. İnce ince çizgiler, duvarı birer sanat harikasına çevirirken; büyük ve kalın kontrast çizgilerle duvarlara ruhun eğilimi rahatlıkla yansıtılabilir.

  • Metalik

Yaşam alanlarında gerçekten gösterişli bir dekorasyon isteniyorsa duvar boyası olarak metalik boyadan yana tercihte bulunulabilir. Bu düşüncenin özelliği, onu uygulamak için oldukça fazla yöntem olmasıdır. Şık bir görünüm elde etmek için tüm oda metalik bir duvar boyası tonuyla boyanabilir veya daha katmanlı bir görünüm kazandırmak için metalik vurgular yapılabilir.

  • Puantiye

Duvarlarda puantiye kullanılarak harika bir iç mekan tasarlanabilir. Puantiyeler bulundukları alanı anında değiştirirler. Çocuk odası dekorasyonu için bu tür noktalar kullanılırsa daha güzel ve hoş bir görüntü yakalanılabilir.

  • Dama Tahtası

Duvarları dama tahtası deseniyle boyamak ekstra dekor ihtiyacını ortadan kaldırırken alana bol miktarda tarz ve yaşam enerjisi getirecektir. Damalar benzer nötr renklerde boyanılarak odaya arzu edilen tarz verilir ve istenilen yaşam enerjisi ortama çekilmiş olur.

Bu Haberi Paylaş

Yorum Yap

İşletmeniz için kaliteli hizmetimizi almak ister misiniz?